Zróbmy bo tworzymy je razem. Wy musicie wczuć się najlepiej jak umiecie w swoje własne role, rozluźnić przed obiektywem i być sobą. Zdjęcia to nie tylko pamiątka, ale także dobra zabawa, a więc do dzieła!

Chodź ze mną w plener

Moją największą radością są zdjęcia krajobrazów lub zdjęcia Was w plenerze. Zapraszam jeśli macie wyjątkową okazję i chcielibyście sesję narzeczeńską, ciążową, rodzinną czy jakąkolwiek inną. A może po prostu chcecie być sfotografowani w miejscu pięknym lub takim, które ma dla Was szczególne znaczenie?

Podaruj prezent wyjątkowej osobie

Sesję możecie podarować komuś w prezencie. Bardzo lubiane są te z okazji wieczoru panieńskiego tudzież osiemnastych urodzin. Na takie niespodzianki cieszą się szczególnie dziewczęta.

Uwiecznij ważne momenty

Śluby, chrzciny, komunie, spotkania rodzinne, szkolenia, eventy i szereg innych wydarzeń to okazja do utworzenia reportażu, który chętnie dla Was przygotuję, dajcie znać, co gdzie i jak.

Zbuduj swoje portfolio lub profil w mediach społecznościowych

Potrzebujesz zdjęć na swoją witrynę internetową, profil w mediach społecznościowych lub do portfolio? Formalne zdjęcia nie muszą być nudne!

Czekam na Wasze pomysły!